DorcoL FORUM
Dobrodosli na Dorcol Forum!

Forum gledate kao gost.
Kako bi videli sve sobe i sadrzaj foruma, registrujte se!
(ne treba potvrda preko mail-a)

DORCOL FORUM TEAM+
DorcoL FORUM
Dobrodosli na Dorcol Forum!

Forum gledate kao gost.
Kako bi videli sve sobe i sadrzaj foruma, registrujte se!
(ne treba potvrda preko mail-a)

DORCOL FORUM TEAM+
DorcoL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorcol forum
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOBAVESTENJE Rules_hdr

 

 OBAVESTENJE

Go down 
AuthorMessage
Sava
Forum Administrator
Forum Administrator
Sava


Posts : 53
Join date : 2010-03-21

OBAVESTENJE Empty
PostSubject: OBAVESTENJE   OBAVESTENJE Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 6:15 am

Postovani clanovi foruma..

Na forumu je dosada postojala samo grupa ADMINISTRATORA jer nije bilo puno clanova a ni posla pa su oni mogli da sami sve zavrse. Smile
Kako forum raste i imamo sve vise clanova i tema javila se potreba za novim grupa..
Na forumu sada postoje sledece grupe

1. Administratori- grupa koja je vec postojala, clanovi imaju neogranicenu moc i njihova rec je zadnja. Imaju dozvolu da menjaju slike, teme, banuju clanove, brisu postove..
2. Globalni Moderatori- nova grupa. Imaju veliku moc na forumu..Od Administratora se razlikuju po tome sto ne mogu menjati "osnovu" foruma ali mogu banuju clanove, brisu postove...UKOLIKO MISLITE DA JE G.MODERATOR NAPRAVIO GRESKU OBRATITE SE MENI
3. Moderator- nova grupa. Nemaju toliku moc na forumu.. Ne mogu menjati, brisati teme koje se ticu foruma, ali zato su punopravni sa G.moderom u ostalim kategorijama (Download, Vicevi, Computeri) UKOLIKO MISLITE DA JE MODERATOR NAPRAVIO GRESKU OBRATITE SE MENI.
4.Entertainers-nova grupa.Nemaju veliku moc na forumu..Oni su moderatori samo sekcije DORCOL FUN i tu su da vas zabave. UKOLIKO IMATE KOMENTARE O RADU ENTERTAINERA OBRATITE SE MENI

5. VIP- nova grupa. Nemaju nikakva prava za brisanje tema..itd..To su pocasni clanovi foruma koji su privrzeni forumu i veoma aktivni..U VIP grupi ce se naci administratori, g. moderatori i moderatori dok nisu aktivni..

UKOLIKO IMATE NEKA PITANJA NAPISITE IH DOLE.

HVALA

ADMIN
Back to top Go down
https://dorcol.darkbb.com
 
OBAVESTENJE
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DorcoL FORUM :: DORCOL FORUM :: Obavestenja-
Jump to: